Mes

Ar kada įsivaizdavote, kaip atrodo Svajonių darželis? Darželis, kur sudaromos galimybės vaikui svajoti, ieškoti, kurti ir ugdytis savarankiškai. Kur pačios slapčiausios svajonės, keisčiausi norai bei neįprastos idėjos virsta realybe. Kur šiuolaikiškipedagogai atsižvelgia į kiekvieno vaiko interesus, poreikius, nuomonę, polinkius, nuotaikas ir norus. Kur skatinamos neįprastos svajonės, gerbiamas vaikų smalsumas bei nevaržoma vaikų kūrybinė laisvė, suteikiant galimybę laisvai rinktis, daryti atradimus, laisvę veikti, svajoti, siekti bei tobulėti. Svajonių darželis – vieta, kur auga vaikų svajonės!

Mūsų aplinka

Svajonių darželis yra įsikūręs šiuolaikiškame, moderniame 4 aukštų pastate, specialiai suprojektuotame vaikų darželio veiklai. Darželyje yra sukomplektuotos 5 skirtingo amžiaus grupės nuo 1,5 metukų iki priešmokyklinukų. Svajonių darželio grupių patalpos šviesos, erdvios, modernios, turtingos žaislais ir ugdymo(si) priemonėmis. Darželio patalpose yra įrengtas baseinas, sporto ir šokių salė, didelė vaikų žaidimo aikštelė kieme.

Mūsų vizija

sukuriant vaikystės poreikius atliepiančią, vaiką puoselėjančią aplinką, sudaryti galimybes vaikui laisvai ir harmoningai skleistis, plėtoti savo kūrybines galias, patenkinti jo prigimtines reikmes – saviraiškos, pagarbos, kūrybos, meilės, tvarkos ir darnos poreikius.

Mūsų vertybės

Tolerancija, empatiškumas, draugiškumas, pagarba, savarankiškumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas ir smalsumas.

Kodėl mes?

• Nedidelės vaikų grupės pagal skirtingas vaikų amžiaus grupes
  • Erdvios ir šiuolaikiškos erdvės/patalpos
  • Kompetentingi pedagogai