Priėmimas

Prieš pradėdami lankyti Svajonių darželį pasirūpinkite šiais dokumentais:

Gydytojo pažyma, kad vaikas gali lankyti ugdymo įstaigą ir baseiną (būtinas įrašas)

Pažyma apie vieno iš tėvų ir vaiko deklaruotą gyvenamąją vietą

Pasirašykite Ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo paslaugų sutartį

Pasirašykite trišalę mėnesinio mokesčio kompensavimo už ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą ir priežiūrą Vilniaus miesto nevalstybinėse švietimo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, sutartį

Vaiko kraitelis

Grupėje:

Lengvas apavas lanksčiu padu persiauti grupėje

Sportiniai bateliai (vaikams nuo 3 metų)

Šokio „tapkutės“ ar kita avalynė guminiu padu, tinkanti šokiams (vaikams nuo 2 metų)

Atsarginis apatinių ir viršutinių kambario drabužių komplektas

Neperšlampama prijuostė* su rankovėmis valgymui (tik vaikams iki 3 metų)

Sauskelnės (jeigu reikia)

Apsauginis kremas* nuo saulės (pavasarį – vasarą) ar vėjo/šalčio (šaltuoju metų laiku)

Dantų pasta* ir šepetėlis*

Butelis vandeniui*

Į baseiną:

Maudymosi kelnaitės/kostiumas

Neslystančios guminės šlepetės

Maudymosi kepuraitė

Nardymo akiniai

Visomis kitomis ugdymui ir higienai skirtomis priemonėmis pasirūpinsime mes.

Adaptacija

Pasistenkite, kad prieš pradėdamas lankyti darželį ir adaptacijos periodu vaikas neišgyventų papildomų reikšmingų pokyčių: neplanuokite būsto remonto ar gyvenamosios vietos keitimo, neperkelkite vaiko miegoti į atskirą kambarį ir pan.

Jeigu jūsų šeimoje greitai gims kitas mažylis, pasirūpinkite, kad šie įvykiai nesutaptų su vyresnėlio/-ės darželio lankymo pradžia.

Jeigu iki šiol dienos ritmas smarkiai skyrėsi nuo darželyje numatytos dienotvarkės, jau prieš tris savaites pradėkite keltis, ilsėtis ir valgyti ugdymo įstaigos ritmu.

Vaiko adaptacija yra labai delikatus ir individualus, visą šeimą įtraukiantis procesas, kurio trukmės ir ypatumų negalime tiksliai iš anksto numatyti. Tačiau kai kurių dėsningumų žinojimas gali palengvinti naujo vaiko gyvenimo etapo įveikimą. Todėl su tėveliais aptariame ir kartu planuojame žingsnius, atsižvelgdami į konkretaus vaiko reakcijas bei poreikius.