Baseinas

Programa skirta vaikams nuo 3 mėnesių iki 7 metų (arba kol vaikas išmoks plaukti).

Užsiėmimus veda profesionali kineziterapeutė – trenerė

Palaikomas odą tausojantis vandens chloringumas

Nedidelės grupės (iki 8 vaikų)

Komfortiškas baseino gylis (80 cm)

Plaukimo pradžiamokslis – neformaliojo vaikų ugdymo programa, skirta kūdikiams ir vaikams iki jie išmoksta savarankiškai plaukti.

Vanduo yra gera terpė vaikams sveikai augti ir formuotis: čia jie grūdinasi, formuoja higienos įpročius, lavina kūną ir protą, susipažįsta su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, mokosi įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose situacijose.

Kūdikių plukdymas ir mokymas nardyti normalizuoja ir stimuliuoja raumenų tonusą, padeda greičiau vystytis motorikai. Mažylis išmoksta taisyklingai kvėpuoti vandenyje (sulaikyti orą nardant), stiprina kvėpavimo sistemą.

Mokėjimas plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir žinojimas, kaip elgtis rizikingose situacijose – būtinos savarankiško ir savimi pasitikinčio asmens kompetencijos.

Vandens procedūros ypatingai naudingos siekiant darnaus viso organizmo vystymosi. Sportavimas, žaidimas vandenyje grūdina, greitina medžiagų apykaitą, stimuliuoja kvėpavimo sistemą, ramina nervų sistemą, masažuoja ir teigiamai veikia visą judėjime dalyvaujančių organų  sistemą (pavyzdžiui, didina sąnarių paslankumą), gerina kraujotaką, o tuo pačiu ir visų organų aprūpinimą reikalingomis medžiagomis.

Be to, vandenyje smagu, o tai palaiko teigiamą psichoemocinę būklę!

Būtina išankstinė registracija ir gydytojo pažyma, kad jūs (jeigu kartu mankštinsitės) ir vaikas galite lankytis baseine. Su užsiregistravusiais susisieksime asmeniškai.

Norintys lankyti programą privalo susipažinti su Naudojimosi baseinu tvarka ir pasirašyti Neformaliojo vaikų ugdymo paslaugų teikimo sutartį.

• Vieno užsiėmimo kaina 10 Eurų
  • Antrajam šeimos vaikui taikoma 10 proc. nuolaida

Norėdami gauti daugiau informacijos rašykite el. pašto adresu baseinas@svajoniudarzelis.lt arba skambinkite tel. nr. +370 616 998 89.